Kredsbestyrelse - Aarhus Syd

Foto af Stig Mosebo

Kredsbestyrelsesformand

Stig Mosebo

stig@venstreaarhussyd.dk 52398680
Foto af Svend Bang Christiansen

Kredsbestyrelsesnæstformand

Svend Bang Christiansen

svend@bangchristiansen.dk 20779348
Foto af Gunhild Budde

Kredsbestyrelseskasserer

Gunhild Budde

gunhildbudde@gmail.com 23416965
Foto af Søren Bundgaard

Kredsbestyrelsessekretær

Søren Bundgaard

s.bundgaard@post.tele.dk
Foto af Anders Møller Nielsen

Kredsbestyrelsesmedlem

Anders Møller Nielsen

anders@mjemanagement.dk 22536267
Foto af Emil Christensen

Kredsbestyrelsesmedlem

Emil Christensen

emilc100@gmail.com 50531403
Foto af Hans A Pedersen

Kredsbestyrelsesmedlem

Hans A Pedersen

hap@mail.dk 23494541
Foto af Hans Skou

Kredsbestyrelsesmedlem

Hans Skou

hansskou@mail.dk 40111533
Foto af Kathrine Øster

Kredsbestyrelsesmedlem

Kathrine Øster

kathrineoester@hotmail.dk 51756832
Foto af Michael Porskær

Kredsbestyrelsesmedlem

Michael Porskær

michael@porskaer.dk 20855640
Foto af Morten Jørgensen

Kredsbestyrelsesmedlem

Morten Jørgensen

mj-viborg@live.dk 21709902